Nasza-Sfora.pl

Jak powinieneś dbać o swojego kota

Idealna mokra karma nie istnieje?

Nie wszystkie psy chcą jeść suchą karmę, chociaż jest ona zdecydowanie najczęściej wybieranym rozwiązaniem. Nie każdy także ma czas, żeby przygotowywać swojemu pupilowi każdy posiłek od podstaw w pełni samodzielnie. W końcu część psiaków po prostu musi mieć wilgotniejszą dietę, jak na przykład seniorzy ras, które są podatne na skręt żołądka. Należy wówczas pamiętać o tym, że mokrą karmę o dobrym składzie naprawdę ciężko znaleźć, a dostępne szeroko w marketach puszki i paszteciki są bardzo kiepskiej jakości i zawierają tyle zboża, że nieomal mogłyby występować w charakterze paszy dla kur. Świetną alternatywą dla nich jest mokra karma dla psa Alpha Spirit, w której zawartość wysokiej jakości mięsa mięśniowego sięga aż 80%.

Bez zbóż i bez odpadów

Dokonując zakupu i decydując się pomiędzy różnymi rodzajami karmy, warto pamiętać o tym, że mokre karmy dla psów Alpha Spirit mają naprawdę doskonały skład. Wysoka zawartość mięsa sprawi, że psiak będzie po posiłku naprawdę najedzony, a cenne składniki odżywcze to gwarancja zdrowia, pięknej sierści i czujnych, ostro widzących oczu. Nie ma w nich żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego, czyli zmielonych kości, kopyt i piór. Czuć to już otwierając puszkę, która pachnie nie gorzej niż jedzenie dla ludzi, a w wielu przypadkach nawet lepiej.

Dodatkowo mokra karma dla psa Alpha Spirit jest bezzbożowa, co ma niebagatelne znaczenie dla każdego, komu naprawdę zależy na ukochanym czworonogu. Lepszy pokarm to rzadsze choroby, mniej wizyt u weterynarza, a w długiej perspektywie także znacząco niższe wydatki. Brak słabo przyswajalnych wypełniaczy sprawia, że psiak szybciej się najada i potrzebuje mniejszych posiłków niż ma to miejsce w wypadku karm marketowych.

Bogata oferta smakowa

Należy wspomnieć też o tym, że mokre karmy dla psów Alpha Spirit są dostępne w wielu zróżnicowanych smakach. W mającym pojemność 400 gramów opakowaniu znajdują się pyszne mięsne klopsiki o smaku wołowiny, indyka, dzika, jagnięciny, jelenia, kurczaka albo wieprzowiny z rozmaitymi smakowymi dodatkami. Nie ma tam barwników ani aromatów, a w charakterze niewielkiego dodatku wypełniającego znajdują się ziemniaki, które psi żołądek z łatwością przyswoi.

Mokra karma dla psa Alpha Spirit to również dodatki mineralne i witaminowe oraz zioła i bogata w kwasy Omega oliwa. Jest odpowiednia zarówno dla małych, jak i średnich i dużych ras, a także dla piesków w każdym wieku, od szczeniąt aż po seniorów. To wszystko dzięki doskonałemu składowi, który zaspokoi nawet najbardziej wymagające potrzeby.